Strona Główna

MISTRZOSTWA SZACHOWE PRZEDSZKOLA PRYWATNEGO "CHATKA KUBUSIA PUCHATKA"

Wyniki

Galeria zdjęć

    

31-go stycznia 2014 roku "Sowy" z Chatki Kubusia Puchatka zagrały w turnieju podsumowującym naszą dotychczasową półroczną pracę. Jak na prawdziwe zawody przystało, dzieci rywalizowały bardzo dzielnie, zachowując "względną" ciszę :). Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał znany pedagog i sędzia szachowy - Bogdan Lotko. "Sowy" zagrały cztery partie. Emocji było co nie miara i warto było walczyć, bo na wszystkich uczestników czekały dyplomy, a także szachowe oraz słodkie upominki. Najlepsi zostali uhonorowani zeszytami "Partii na medal" oraz pucharami:

    

Nasi zwycięzcy to:

I miejsce - Urszula Bohdanowicz
II miejsce - Wiktor Maksymowicz
III miejsce - Mikołaj Gredka

Wielkie brawa dla laureatów! Trzymamy kciuki, aby powtórzyli swój sukces w czerwcu. Wówczas pojedziemy na wielki, międzyprzedszkolny turniej, w którym zagrają mali szachiści z Gorzowa oraz z Gminy Deszczno :)

Aktualności

10-06-2013 Mistrzostwa Gorzowa Przedszkolaków

Przedszkole " Chatka Kubusia Puchatka " z Gorzowa Wlkp  wspólnie ze Stowarzyszeniem Osób Niepełnosprawnych "START" i KSz STILON 6 czerwca br  zorganizowało szachowy turniej dla przedszkolaków. Na starcie imprezy stanęło 44 młodych zawodników z Gorzowa, oraz z "Akademii Ambasadorów Szachowych" z Deszczna . Z ogromną satysfakcją informujemy o medalowym miejscu uczestnika naszej Akademii Szachowej  Huberta Kawalca z Ulimia

Na zakończenie zawodów wszystkie dzieci otrzymały nagrody i upominki, a na najlepszych czekały medale i puchary. Emocje były ogromne , zarówno łzy jak i okrzyki radości.

" 64 pola szachownicy otwierają w umyśle ogrom możliwości, podobnie jak 32 litery alfabetu w kulturze"

  

Wyniki końcowe


Galeria zdjęć

19-02-2013 IX Lubuska Wiosna Szachowa, Gorzów Wlkp. 26-30.03.2013
Strona turnieju i komunikat do pobrania07-12-2012 XI Obóz Szkoleniowy i Turniej Młode Talenty - Obra, 22-30.01.2013


Wyniki grupy A

Wyniki grupy B

Galeria

Wyniki testów

[1] 2 3 4 Następna Ostatnia

Galeria

Copyrights: Agencja64 plus Realizacja Agencja Interaktywna Acro.media Sp. z o.o.